نماد آخرین خبر

آغاز رزمایش نیروهای پلیس و ارتش صهیونیستی

منبع
فارس
بروزرسانی
آغاز رزمایش نیروهای پلیس و ارتش صهیونیستی

فارس/ نیروهای پلیس و ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش گسترده‌ای را برای مقابله با تهدیدات امنیتی در شمال فلسطین اشغالی آغاز کردند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز صبح (یکشنبه) از آغاز رزمایش نظامی در منطقه «وادی عاره» در شمال سرزمین اشغالی خبر داد.

وبگاه خبری شهاب نیوز، در این باره نوشته است که راههای منتهی به این منطقه بسته شده است. این رزمایش با حضور نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی و با پشتیبانی ارتش با هدف مقابله با هرگونه تنش و درگیری انجام می‌گیرد.

همچنین در این رزمایش تلاش می‌کند تا درس‌های گرفته شده از درگیری‌های ماه رمضان سال گذشته (جنگ غزه و درگیری‌های گسترده در کرانه باختری، قدس و مناطقه ۱۹۴۸) مبنای عمل نیروها قرار گیرد.

شهاب نیوز در ادامه نوشت که پس از جنگ 12 روزه غزه و درگیری‌های شدید در شهرهای فلسطین اشغالی، در تحقیقاتی، ناکارآمدی رژیم صهیونیستی و ناتوانی‌اش در مقابله با فلسطینی‌ها علی‌رغم حضور نیروهای گارد مرزی و پشتیبانی آن‌ها از پلیس، کاملا خود را نشان داد.

در این راستا، تعدادی از مقامات صهیونیستی نیز در همان زمان گفتند که پلیس این رژیم قادر به تأمین امنیت و جلوگیری از نفوذ فلسطینی‌ها نیست و توانایی تعامل با چنین درگیری‌های گسترده‌ای را در صورت وقوع مجدد آن را ندارد.

جنگ ماه می سال گذشته میلادی در غزه و همزمان درگیری‌های بی سابقه میان فلسطینی‌ها و صهیونیست‌ها در شهرهای ۱۹۴۸ را می‌توان یک انتفاضه تمام عیار دانست. درگیری‌هایی که بنیامین نتانیاهو در آن مقطع درگیری‌های داخلی را یک خطر موجودیتی برای رژیم صهیونیستی قلمداد کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره