مهر/ وزیر دفاع دولت یمن از تمام تلاشهای نیروهای مسلح، یگان موشکی و نیروهای هوایی این کشور در مبارزه با تجاوز ائتلاف سعودی قدردانی کرد و گفت: نبرد از حالت تدافعی به تهاجمی درآمده تبدیل شده است.


به گزارش المسیره، محمد العاطفی وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش یمن در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی فرماندهان دفاعی تاکید کرد که نیروهای مسلح در سایه تلاش‌های هماهنگ، تسلیم نشده و توانستند نبرد را در از حالت تدافعی به حالت هجومی تبدیل کنند.

وی افزود: ما به متجاوزان در مورد تلاش بیهوده برای تعویض کارت‌های بازی به منظور جبران آنچه در سال‌های گذشته از نظر نظامی قادر به محقق کردن آن نبودند، هشدار می‌دهیم.

رئیس ستاد کل نیروهای یمن گفت: هر گونه تشدید تجاوز، بدون تردید پایان تحقیرآمیزی برای متجاوزان خواهد داشت.

این مقام یمنی با بیان اینکه کشورهای متجاوز به دنبال فروپاشی اجتماعی، ایجاد تفرقه، اشغال سرزمین و غارت ثروت‌های کشور است، تاکید کرد: سرزمین ما برای ما ارزشمند است و از یک وجب از آنها کوتاه نمی آییم.

وی تاکید کرد: ما در نهایت آمادگی رزمی و فنی هستیم و دشمن باید نسبت به اقدامات خود هشیار باشد و بداند که نمی‌تواند ما را فریب دهد.

وزیر دفاع یمن ادامه داد: ما تاکید می‌کنیم که وحدت ملی ما و همه مسائلی که به آن ایمان داریم، با آگاهی مردم در میان حفظ خواهد شد و یمن علی رغم خواست جنایتکاران و منافقان پیروز خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar