logo
  1. برگزیده
بین الملل

سلامت روانی نتانیاهو همچنان مورد تردید

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سلامت روانی نتانیاهو همچنان مورد تردید

ایرنا/ درحالیکه سلامت روانی بنیامین نتانیاهو بارها از سوی ایهود اولمرت نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی موررد تردید قرار گرفته است، نخست‌وزیر سابق این رژیم در دادگاهی اتهامات وارده از سوی اولمرت علیه او و خانواده‌اش مبنی بر بیمار روانی بودن را رد کرد.

به گزارش الشرق الأوسط، نتانیاهو ادعاهای اولمرت مبنی بر اینکه او، همسرش و فرزندش «یائیر» بیمار روانی هستند یا تحت درمان روانپزشک قرار گرفته‌اند را رد کرد.

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی این اظهارات را روز یکشنبه در جریان جلسه دادگاهی در تل‌آویو که در مورد شکایت او علیه اولمرت به اتهام تهمت، افترا و توهین برگزار شد، بیان کرد.

سارا نتانیاهو همسر نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در جلسه دادگاه گفت: او (اولمرت) من را به بیماری روانی متهم می‌کند و به خوبی می‌داند که من سالم و خوب هستم و به عنوان یک مددکار اجتماعی مردم را درمان می‌کنم.

نتانیاهو نیز گفت: اولمرت با این سخنان مرتکب دو گناه شد. او در تلاش برای مخدوش کردن واقعیت خانواده من در برابر مردم بوده و از سوی دیگر نیز بیماران روانی را به سخره گرفته است.

بر اساس این گزارش، اعضای خانواده نتانیاهو از اولمرت شکایت کردند و خواستار غرامت حدود یک میلیون شیکل (۳۰۳ هزار دلاری) شدند.

اولمرت بارها نتانیاهو و افراد خانواده وی را در جریان دعواهای سیاسی دیوانه خوانده بود.

اولمرت گفته بود: نتانیاهو در گذشته و زمانی که به مقابله با من می‌پرداخت، از دروغ و اطلاعات گمراه کننده استفاده می‌کرد اما زمانی که قدرت را در دست گرفت، شخصیت عجیب وی آشکار شد و همسر و پسرش به صورت عجیب در امور کاری مداخله می‌کردند به گونه‌ای که درخصوص سلامت عقل آنها تردید وجود دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره