ایرنا/ رسانه های فلسطینی امروز چهارشنبه از تداوم درگیری مبارزان فلسطینی با ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.

رسانه های فلسطینی فایل های ویدئویی را از تیراندازی مبارزان فلسطینی به سمت گشتی های رژیم صهیونیستی منتشر کردند.

گردان های جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی امروز در بیانیه کوتاهی اعلام کرد: مبارزان این گردانها یک یگان ویژه صهیونیست ها را در اطراف خیابان مهیوب از فاصله نزدیک هدف قرار داده و به آنها را کشته یا زخمی کردند.

این درگیری ها پس از آن روی داد که نظامیان رژیم صهیونیستی خانه پدر شهید رعد حازم مجری عملیات تل آویو در مرکز اردوگاه جنین را محاصره کرده و موشک ضد زره به سمت آن شلیک کردند. برخی رسانه های فلسطینی گفتند که نیروهای رژیم صهیونیستی می خواهند عبد حازم برادر مجری عملیات تل آویو را هدف قرار دهند.

برخی منابع محلی از زخمی شدن چهار شهروند فلسطینی در یورش صهیونیستها به جنین خبر دادند.

گردانهای جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب نیز از تیراندازی خود به یک پَست ایست و بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری رود اردن خبر داده بودند.

رژیم صهیونیستی همزمان با اعیاد یهودی و از ترس تشدید عملیات مقاومت فلسطین در کرانه باختری رود اردن حضور خود را تقویت و آنجا را منطقه بسته نظامی اعلام کرده است.

سران رژیم صهیونیستی در دو ماه اخیر و بویژه بعد از تجاوز نظامی سه روز این رژیم به نوار غزه، با افزایش مقاومت مسلحانه و مردمی ملت فلسطین در کرانه باختری روبرو هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar