باشگاه خبرنگاران/ منابع فلسطینی از شهادت جوانی فلسطینی بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در شهرک عیزریه در شرق قدس اشغالی خبر دادند.
 

منابع فلسطینی گزارش دادند: فایز خالد دمدوم، ۱۸ ساله، ابتدا به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست مجروح شد، اما در نهایت بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، شاهدان عینی نیز تایید کردند که شدت جراحت وارده به این جو. ان فلسطینی شدید بوده و احتمال به شهادت رسیدن او زیاد بوده است.

در تیراندازی اشغالگران صهیونیست به سمت فلسطینیان در شهرک عیزریه، یک جوان دیگر نیز زخمی و بازداشت شده است.

در هفته‌ای که گذشت، مناطق مختلف کرانه باختری صحنه درگیری‌های شدید بین فلسطینیان و اشغالگران صهیونیست بود. طبق آمار‌های منابع فلسطینی، در این مدت ۱۵۶ مورد درگیری بین فلسطینیان و اشغالگران در کرانه باختری گزارش شد که در مجموع ۷ فلسطینی به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.

همچنین طبق گزارش‌ها و آمارها، هفته گذشته ده‌ها عملیات مقاومتی از جمله ۱۵ مورد تیراندازی به سمت صهیونیست‌ها و ۴۹ مورد پرتاب کوکتول مولوتف و نارنجک‌های دست‌ساز گزارش شده که طی آن دو نظامی و دو شهرک‌نشین اشغالگر زخمی شدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی که در هراس از عملیات‌های جوانان فلسطینی و مقاومت در برابر تجاوزگری‌های آنان در آستانه اعیاد یهودی هستند، هفته گذشته همچنین ده‌ها فلسطینی را بازداشت کردند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar