ایسنا/ به گفته یکی از مشاوران سابق ترامپ در کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶، او که شنبه شب یک تجمع برگزار کرده بود شاید به دنبال اعلام کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ باشد.

"کلیان کانوی" مشاور سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق ‌آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی.بی.اس به این مساله اشاره کرد که وضعیت کنونی سیاسی در کشور که نشان می‌دهد دموکرات‌ها از کارزار انتخاباتی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ دوری می‌کنند و همین مساله می‌تواند به نفع ترامپ باشد.

مشاور سابق ترامپ همچنین ادامه داد: فکر می‌کنم پس از اتمام این انتخابات میاندوره‌ای، ترامپ می‌تواند زمان اعلام کاندیداتوری خود را ارزیابی کند.

کانوی که نخستین زن در کارزار انتخابات موفق یک رئیس جمهوری محسوب می‌شود بار دیگر به شایعات درباره کارزار احتمالی ۲۰۲۴ برای ران دوسانتوس، فرماندار فلوریدا اشاره و هرگونه اقدام برای رقابت بین وی و ترامپ را رد کرد.

وی افزود: آنها دوست و متحد هستند. فکر می‌کردم مردم می‌خواهند این دو نفر را مانند عقرب در یک شیشه به جان هم بیندازند. اما این اتفاق نمی‌افتد.

انتخابات میان دوره‌ای در آمریکا که برای هشتم نوامبر ۲۰۲۲ است یک آزمون برای ترامپ است که آشکارا برای کاندیداهای جمهوری خواه پیش از انتخابات میان دوره‌ای تبلیغ می‌کند.

مشاور سابق ترامپ همچنین گفت: دونالد بیش از هر شخص دیگری در این انتخابات میان دوره‌ای فعال است. این برای محاسباتش مهم است. اکثریت کاندیداهایی که ترامپ از آنها حمایت می‌کند از ادعای بی پایه و اساس او درباره پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری حمایت کرده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar