ایرنا/ یک عضو پارلمان رژیم صهیونیستی خشم خود از بایکوت خبرنگاران صهیونیست از سوی تماشاگران کشورهای اسلامی در جام جهانی قطر را با حمله بی سابقه به این کشور نشان داد و گفت: قطر دشمن ماست و از این کشور توقعی نداشته باشید.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، "عمیحای شیکلی" نماینده حزب لیکود در پارلمان رژیم صهیونیستی در صفحه توییتر خود به دو زبان عبری و عربی مدعی شد: قطر یک کشور اسلامی دیکتاتوری و تندرو و بسیار ضد یهودی است.

او همچنین ادعا کرد: قطر یک کشور سرکوبگر است که حقوق بشر را سرکوب می کند.

این نماینده صهیونیست در ادامه حمله بی سابقه خود به قطر مدعی شد: قطر حامی اصلی جنبش حماس، گروه اخوان المسلمین و گروهک های تروریستی است.

او گفت: توقع هیچ چیزی از این کشور کوچک نداشته باشید و نسبت به آن ناامید شوید زیرا این کشور دشمن سرسخت ماست.

بر اساس این گزارش، این عضو پارلمان رژیم صهیونیستی هیچ اشاره ای به دلایل حمله شدید به قطر نکرده است اما نظرات دنبال کننده های او نشان می دهد این اظهارات در پی بایکوت گسترده خبرنگاران صهیونیست از سوی تماشاگران کشورهای اسلامی در جام جهانی قطر مطرح شده است.

خبرنگاران صهیونیست که برای پوشش برنامه های جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر حضور دارند، پیش از این اعلام کرده بودند که تماشاگران عرب بعد از مطلع شدن از هویتشان حاضر به مصاحبه با آن ها نمی شوند.

اخیرا ویدیویی هایی منتشر شده که نشان می دهد خبرنگاران صهیونیست تلاش می کنند با تماشاگران کشورهای مختلف عربی مصاحبه بگیرند اما آن ها از این کار ممانعت می کنند و در حمایت از فلسطین شعار می دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar