ایرنا/ مدیر کل اداره روابط عربی در سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) آمریکا و رژیم صهیونیستی را در پس پرده ویرانگری در کشورهای منطقه دانست.

 سفیر «انور عبدالهادی» مدیر کل اداره روابط عربی در سازمان آزادیبخش فلسطین که همراه با هیاتی از این سازمان به ریاست «عزام احمد» به دمشق سفر کرد، در گفت و گو با روزنامه الوطن سوریه تصریح کرد: پشت هر آنچه در منطقه رخ می دهد، اسرائیل و آمریکا قرار دارد که مدام به دنبال نابود کردن قدرت کشورهای عربی هستند تا اینکه خودشان در منطقه آقایی کنند.

وی افزود: اما سوریه و فلسطین همراه با تعداد زیادی از مردم و کشورهای شریف، این هژمونی را نمی پذیرند و با پایداری و تمام قدرت با آن مقابله می کنند.

مدیر کل اداره روابط عربی با بیان اینکه "نبرد ما مشترک است"، افزود: جنگ در فلسطین و سوریه یک نبرد است، بنابراین در فلسطین با تروریسم اسرائیلی و در سوریه با تروریست های مسلح مقابله می شود. از این رو، این نبردی است که در آن با زورگویی آمریکا و اسرائیل مقابله می کنیم.

عبدالهادی اظهار با اشاره به روی کار آمدن کابینه آتی رژیم صهیونیستی به ریاست "بنیامین نتانیاهو" و سیاست های ضد فلسطینی آن اظهار داشت:‌ کابینه افراطی اشغالگران بار دیگر به دنبال آواره کردن مردم فلسطین است اما آنها دچار توهم هستند زیرا مردم فلسطین هر چه هم قربانی شوند، سرزمین خود را ترک نمی کنند و استوار باقی خواهند ماند و تا تحقق اهداف و رسیدن به حقوق خود با اشغالگران مقابله خواهند کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar