مهر/ رسانه‌های رژیم صهیونیستی از عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی و هلاکت دست‌کم هشت صهیونیست خبر دادند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تیراندازی در محله نافیه یعقوب در قدس اشغالی خبر دادند.

این رسانه ها اذعان کردند که ممکن این عملیات با آنچه در جنین(جنایت اشغالگران) رخ داد، به عنوان یک عملیات انتقامجویانه مرتبط باشد.

به گزارش این رسانه‌ها، نگرانی از انجام عملیات‌هایی در میادین و مناطق دیگر وجود دارد.
این رسانه‌ها افزودند عملیات امشب در دو میدان رخ داده است، عامل عملیات در قدس از خودروی خود پیاده شده و شروع به تیراندازی کرده است.

تا کنون  دست کم هشت صهیونیست به هلاکت رسیده و پنج نفر دیگر هم زخمی شده‌اند. برخی منابع آمار مجروحان صهیونیست را 12 نفر اعلام کرده‌اند

آخرین خبرها حاکی است که  عامل عملیات بزرگ علیه اشغالگران در قدس اشغالی به شهادت رسیده است.این جوان مبارز تا لحظه شهادت خود به تیراندازی ادامه داد.عملیات ضد صهیونیستی در الخلیل

عملیات جوانان مقاوم علیه ارتش و شهرک نشینان صهیونیست به سبب جنایات پیاپی آنها علیه ملت فلسطین در کرانه باختری همچنان ادامه دارد. منابع فلسطینی از تیراندازی به سمت نظامیان رژیم اشغالگر در ورودی شهرک بیت امر در شمال الخلیل خبر دادند.

جوانان مقاوم همچنین اقدام به پرتاب بمب دست ساز به سمت ایست نظامیان صهیونیست در شمال شرقی جنین کردند.

شادی مردم فلسطین در پی عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی

مردم فلسطین در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله شعفاط و العیساویه در قدس اشغالی و نوار غزه در پی عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی که دستکم به هلاکت هشت صهیونیست منجر شده، به شادمانی پرداختند.

واکنش گروه‌های مقاومت به  عملیات  بزرگ قدس اشغالی

حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس گفت: عملیات قهرمانانه در قدس گرفتن انتقام شهدای جنین بود.

طارق عزالدین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی هم خاطر نشان کرد: این عملیات را تبریک می گوییم و تاکید می کنیم که دشمن تنها زبان زور را می فهمد.

جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز در واکنش به این عملیات تاکید کرد: به ملت خود، عملیات قدس را تبریک می گوییم و تاکید می کنیم که این عملیات آغازگر مرحله جدیدی از مراحل مقومت مردمی فراگیر به شمار می رود.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند که عامل عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی از ساکنان حومه قدس است.

واکنش آمریکا به عملیات ضد صهیونیستی در قدس اشغالی

وزارت خارجه آمریکا با محکوم کردن عملیات ضد صهیونیستی امشب در قدس اشغالی بر  ادامه حمایت واشنگتن از  اشغالگران سرزمین ملت فلسطین و پایبندی به امنیت آنها تاکید کرد.

بر اساس بیانیه وزارت خارجه آمریکا، تا کنون تغییراتی در سفر قریب الوقوع بلینکن وزیر خارجه آمریکا به منطقه ایجاد نشده است.

تبریک انصارالله به ملت فلسطین/ افزایش رعب و وحشت در میان اشغالگران پس از عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی

جنبش انصارالله یمن عملیات بزرگ جوانان مقاوم فلسطینی در قدس  اشغالی را که دست کم به هلاکت هشت صهیونیست منجر شد، تبریک گفت.

از سوی دیگر در پی این عملیات، سطح آماده باش اشغالگران در تمام اراضی اشغالی فلسطینی از ترس وقوع عملیاتهای شهادت طلبانه دیگر افزایش یافته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar