فارس/ رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه با اشاره به افزایش سهم ناتو در جنگ اوکراین، گفت غرب سلاح‌های تهاجمی بیشتری به کی‌یف داده و به رؤیاپردازی درباره شکست مسکو ادامه می ‌دهد.

«سرگئی ناریشکین» رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه امروز (چهارشنبه) گفت سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در حال افزایش قمار خود در جنگ اوکراین است.
ناریشکین در مصاحبه با شبکه «ریانووستی»، توضیح داد که غرب در حال گسترش طیف و حجم تسلیحات تهاجمی ارائه شده به دولت اوکراین و رؤیاپردازی درباره شکست روسیه است.
وی با بیان اینکه آمریکا و متحدان آن قصد دارد تا کشته‌شدن آخرین اوکراینی با روسیه بجنگند، اظهار داشت: «ما شاهد افزایش ارائه تجهیزات نظامی از جمله تسلیحات تهاجمی به رژیم دست‌نشانده کی‌یف هستیم. منطق پشت آن را نیز با توجه به این حقیقت می‌توان توضیح داد».

این مقام اطلاعاتی روسیه ضمن اشاره به اینکه ناتو در حال افزایش قمار خود در جنگ اوکراین است، گفت که آنها امیدوار هستند بتوانند شکست راهبردی به روسیه تحمیل کنند.

وبگاه ریانووستی به نقل از ناریشکین نوشت: «قمار ناتو [در جنگ اوکراین] در حال افزایش است و دلیل آن هم رؤیاپردازی درباره شکست راهبردی روسیه است. ولی این اتفاق رخ نخواهد داد».

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar