ایسنا/ یکی از اعضای شورای مرکزی حزب‌الله لبنان تاکید کرد، محور مقاومت در هر شرایطی در موضعگیری‌های خود ثابت قدم است و قدرتمند و منسجم باقی خواهد ماند.

به گزارش سایت العهد، الشیخ حسن البغدادی، از اعضای شورای مرکزی حزب‌الله لبنان در سخنرانی که در نشستی در ضاحیه جنوبی بیروت داشت، گفت: مشکل محور آمریکا این است که هنوز باور پیدا نکرده که جهان تغییر کرده و دیگر این قدرت‌ها ما را نمی‌ترسانند، آنها باید بدانند که طوفان‌ها محور مقاومت را به لرزه در نمی‌آورد و این محور در هر شرایطی در موضعگیری‌های خود ثابت قدم است.  

حسن البغدادی در ادامه اظهار کرد: کاری که اسرائیل انجام می‌دهد و اقدامات برخی طرف‌های تکفیری در راستای منافع اسرائیل و طرح آمریکا، چیزی را در معادله تغییر نمی‌دهد و تمام کاری که آنها انجام می‌دهند، آزار و طولانی کردن بحران است، بدون اینکه بتوانند به استحکام موضعگیری تاثیر بگذارند زیرا محور مقاومت قدرتمند و منسجم باقی خواهد ماند.

این عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان افزود: آنهایی که بر روی محور آمریکا حساب باز کردند، امیدهایشان از دست خواهد رفت و انتظارشان طولانی خواهد شد، آنها باید از تجربه‌های قبلی استفاده کنند، برای آنها توافق و گفتگوی مبتنی بر اصل منافع کشور و مردم لبنان بهتر است؛ نه آنگونه که برخی مدعی استقلال و آزادی هستند.

او در پایان نیز تاکید کرد: منافع کشور وابسته به خارج نیست و توافق و گفتگوی جدی تنها راه انتخاب رئیس جمهور و بیرون آمدن از بحران سختی است که هیچ کسی از آن سالم نمانده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar