باشگاه خبرنگاران/ جنبش مقاومت اسلامی فلسطین از مقابله مردم با اقدامات رژیم صهیونیستی در تخریب خانه‌های فلسطینیان تقدیر کرد.


جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس تحرک فلسطینیان ساکن قدس و تلاش‌های گروهی آنان را در زمینه مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی در تخریب خانه‌های فلسطینیان ستود.
به گزارش خبرگزاری شهاب، جنبش حماس از فلسطینیان ساکن قدس در مناطق سلوان، جبل المکبر، الخان الاحمر و سرتاسر قدس و کرانه باختری رود اردن خواست برای مقابله با سیاست‌های اشغالگرانه و نژادپرستانه صهیونیست‌ها در تخریب خانه‌های فلسطینیان، همبستگی و انسجام بیشتری داشته باشند.
جنبش حماس در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: هدف این اقدامات صهیونیست‌ها در قدس، ریشه کن کردن فلسطینیان از سرزمین‌شان به سود طرح‌های شهرک سازی و یهودی سازی است و تلاش‌هایی برای جدا کردن قدس از مناطق فلسطینی صورت می‌گیرد.
در این بیانیه بر حقانیت و مشروعیت مقاومت در برابر رژیم اشغالگر در دفاع از سرزمین و مقدسات فلسطینیان تاکید و تحرک فوری و جدی جامعه بین المللی و سازمان ملل متحد و همه طرف‌های موثر برای جلوگیری و توقف طرح‌های فاشیستی و نژادپرستانه صهیونیستی درخواست شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar