ایسنا/ پایگاه خبری عبری زبان «i۲۴news» اعلام کرد نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی نگران تحولات به وجود آمده اخیر در اوضاع زندانیان فلسطینی از جمله زنان بوده و مسؤولان اسرائیلی نسبت به طرح بن گویر که هدف آن تغییر شرایط اسرای فلسطینی است، هشدار داده‌اند.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، بر اساس این گزارش جنبش حماس در پی انتشار فایلی صوتی از اسرای فلسطینی زن در زندان دامون مبنی بر اینکه آنها در معرض آزار و اذیت صهیونیست‌ها قرار می‌گیرند و خواستار کمک برای آزادی خود شده بودند پیامی هشدار آمیز به دشمن صهیونیست ارسال کرده در آن احتمال انفجار اوضاع را مورد تاکید قرار داده است.
پایگاه خبری عبری زبان «i۲۴news» ادامه داد: پس از حمله موشکی روز چهارشنبه به اراضی اسرائیلی مسؤولان حماس اعلام کردند مقاومت امشب معادله بمباران در پاسخ بمباران را به در دستور کار قرار داده و به واسطه‌ها تاکید کردند در صورت بمباران غزه توسط اسرائیل این معادله اجرایی خواهد شد.
این رسانه اسرائیلی افزود: برخی گزارش‌ها از غزه حاوی تصاویری از موشک‌هایی است که روی آنها به زبان عربی عباراتی چون «زنان خط قرمز هستند» و «آزادی شما طولی نخواهد کشید» نوشته شده بود.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است: ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی اسرائیل پس از این حمله موشکی به سرعت تاکید کرد حمله موشکی از غزه هرگز وی را از ادامه کار برای لغو شرایط راحت طلبانه کنونی زندانیانی امنیتی که مرتکب قتل شده‌اند، منع نمی‌کند.
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی افزود: من از عناصر پلیس که در زندان‌ها فعالیت می‌کنند برای ورود به بندهای زندان و برقراری نظم به طور کامل حمایت نموده و خواستار برگزاری نشستی فوری برای بررسی راه‌های واکنش به حملات موشکی غزه هستم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar