مهر/ باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که کمیته اضطراری عالی جنبش اسیر به سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرده که اقدامات اعتراضی خود را شدت بخشیده و اعتصاب غذای نامحدود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که کمیته اضطراری عالی جنبش اسیر به سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرده که اقدامات اعتراضی خود را شدت بخشیده و اعتصاب غذای نامحدود را آغاز خواهد کرد.
کمیته مذکور اعلام کرده که در ابتدای امر، اعضای این کمیته که متشکل از تمامی گروه‌های فلسطینی است، دست به اعتصاب غذا خواهد زد و به زودی بیانیه‌ای مفصل در این زمینه صادر خواهد شد.
اسرای فلسطینی از بیش از یک ماه پیش اقدامات اعتراضی خود را در داخل زندان‌ها علیه سیاست‌ها و اقدامات ایتمار بن گویر وزیر تندرو اسرائیلی آغاز کرده‌اند.
باشگاه اسیر فلسطین ضمن اشاره به اینکه اسرای فلسطینی روزهای حساسی را پیش رو دارند، تاکید کرد که سازمان زندان‌های صهیونیستی تا این لحظه حاضر به عقب‌نشینی از اقدامات مجازاتی مدنظر ایتمار بن غفیر نشده است.

اقدامات اعتراضی اسرای فلسطینی وارد ۳۶ امین روز متوالی شده است.
از سوی دیگر علی العامودی رئیس دایره اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که اسرای فلسطینی برای نبرد اعتصاب غذای نامحدود در زندان‌های رژیم صهیونیستی آماده می‌شوند.

وی تصریح کرد: قضیه اسرا در راس اولویت‌های مقاومت قرار دارد و گروه‌های مقاومت با جدیت و از تمامی راه‌های ممکن در تلاش برای آزادی اسرا هستند. دشمن صهیونیستی باید بداند مقاومت هرگز در برابر تجاوزات علیه اسرا و حقوق آنان سکوت نخواهد کرد.

العامودی تاکید کرد: اسرای قهرمان فلسطین در خط مقدم مقابله با دشمن صهیونیستی قرار دارند. تجربه سیاسی اسرا، نمونه‌ای قابل اطمینان و اتکا است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar