ایسنا/اعتراضات نسبت به طرح اصلاحات قضایی که کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی سعی دارد آن را در کنست به تصویب برساند، به شکل گسترده‌ای در اراضی اشغالی ادامه دارد و امروز (پنج‌شنبه) نیز با عنوان "روز فلج" در تل‌آویو آغاز شد.

به گزارش سایت النشره، هزاران تن از مخالفان طرح اصلاحات قضایی کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یازدهمین هفته پیاپی علیه این طرح اعتراض کرده و تظاهرات امروز خود را با عنوان "روز فلج" آغاز کردند.
قرار است در برخی نقاط و شهرها در اراضی اشغالی، تحصن‌های اعتراضی و راهپیمایی‌هایی برگزار شود که مهمترین آنها راهپیمایی در شهر "بنی براک" در ساعت هفت عصر امروز به وقت محلی است.
طبق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، تظاهرکنندگان در تل‌آویو مسیر کابلان را مسدود کرده و لاستیک خودروها را در ورودی بندر "اشدود" آتش زدند.
همچنین طبق گزارش این رسانه‌ها، جمعی از فارغ‌التحصیلان نیروی دریایی رژیم صهیونیستی نیز در این تظاهرات شرکت کرده و ورودی جنوبی بندر اشدود را مسدود کردند.

برخی دیگر از رسانه‌های این رژیم اعلام کردند که چند تن از وزرای کابینه نتانیاهو از حزب لیکود حضور خود در کنفرانس معاونان مقامات محلی در تل‌آویو را به دلیل تظاهرات لغو کردند.

چند روز قبل رسانه‌های رژیم صهیونیستی فاش کرده بودند که بیش از ۱۰۰ تن از افسران نیروهای پشتیبان ارتش این رژیم در مقر عملیات نیروی هوایی اعلام کردند که هرگز به ارتش ملحق نخواهند شد.
این در حالی است که هیات کل کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) امروز پیشنویس قانونی را تصویب کرد که مانع از برکناری و محاکمه نخست وزیر می‌شود و به این ترتیب نتانیاهو از محاکمه به اتهام فساد و خیانت در امانت مصونیت یافت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar