فارس/ منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی امروز (شنبه، ۲۵ مارس) نوشتند که نظامیان این رژیم در مرز با لبنان با یکدیگر به شدت درگیر شده‌اند، به طوریکه سه نفر از آن‌ها زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

به نوشته وبگاه شهاب نیوز، شبکه ۱۲ صهیونیستی خبر داد که پلیس نظامی این رژیم تحقیقات خود درباره این واقعه و چرایی وقوع آن آغاز کرده است. طبق این گزارش نظامیان مرزبانی صهیونیستی به شدت با نیروهای یگان «ن» درگیر شده‌اند. به گفته خبرنگار این شبکه حادثه به وجود آمده «به شدت خطرناک» بود.
این شبکه تعداد زخمی‌های این دعوای شدید را دو نفر اعلام کرد و نوشت که آن‌ها به بیمارستان منتقل شده‌اند، اما روزنامه یدیعوت آحارانوت نوشت که سه نفر در این دعوای شدید زخمی شده‌اند.

در این میان سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به این موضوع گفت: «حادثه‌ای خطرناک و خلاف مبادی اخلاقی ارتش بود».


این درگیری و دعوا در حالی میان نظامیان صهیونیست در مرز لبنان رخ داده است که این روزها و هفته‌ها ارتش صهیونیستی وضعیت نامناسبی دارد و تاکنون هزاران نیروی نظامی به دلیل سیاست‌های نتانیاهو و اصرار او بر تضعیف سیستم قضایی از ادامه حضور در ارتش کناره‌گیری کرده‌اند. روز گذشته نیز ۲۰۰ خلبان نیروی ذخیره و ۱۰۰ پزشک نظامی ارتش صهیونیستی اعلام کردند که دیگر در ارتش خدمت نخواهند کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar