جماران/ آرایشگر پارلمان ترکیه اعلام کرد که در انتخابات پارلمانی که قرار است در 14 ماه می آینده برگزار شود کاندیدای حزب«حزب عدالت و توسعه» حاکم در این انتخابات می شود.

 
به گزارش روزنامه زمان، «ممتاز ارسلان» آرایشگر پارلمان ترکیه اعلام کرد که در انتخابات پارلمانی که قرار است در 14 ماه می آینده برگزار شود کاندیدای حزب«حزب عدالت و توسعه» حاکم در این انتخابات می شود.

ارسلان که رئیس آرایشگران در پارلمان ترکیه است گفت:من در قلب سیاست هستم زیرا آرایشگر  پارلمانم.


 
ارسلان که از مقام خود استعفا داده است در ادامه گفت: من تصمیم خودم را گرفته ام و موافقت بزرگان مان را به دست آورده ام...هیچ کس نباید در این مساله تردیدی بکند که من به بهترین شکل ممکن نماینده حزبم و رئیس جمهورمان رجب طیب اردوغان خواهم شد. بی تردید مفید واقع می شوم».

ارسلان در ادامه گفت که وی فعالیت سیاسی خود را از سال 1984 در حزب«رفاه» آغاز کرده است.

وی درباره برنامه انتخاباتی اش نیز گفت: دارندگان مغازه های آرایشگری با مشکلات زیادی مواجه هستند و وقتی به پارلمان راه پیدا کند مشکلات آنها را حل می کند و به بهترین شکل ممکن نماینده آنها می شود!

ممتاز ارسلان کار حرفه ای خود را از سن 12 سالگی آغاز کرد و در سال 2003 به عنوان آرایشگر پارلمان فعالیتش را شروع کرد. وی اشاره کرده است که آرایشگر گروه بزرگی از سیاستمداران ترک بوده است از جمله: سلیمان دمیرل، بولنت اجویت،نجم الدین اربکان و تعداد زیادی از شخصیت های سیاسی دیگر.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar