آخرین خبر/ گای ریچی کارگردان 54 ساله انگلیسی تمام شدنی نیست و هربار با فیلم جدیدش مخاطب را غافلگیر می‌‌‌کند. از «قاپ‌‌‌زنی» بگیرید تا «شرلوک هولمز»، «شاه آرتور» و «خشم مردانه». در هر فیلم او یک دنیای تازه را با کمک درامی پرهیجان و گیرا تجربه می‌‌‌کند. کارنامه این کارگردان توانمند شاید یک اکشن خاص کم داشت که با «پیمان» محصول 2023 تکمیل شد. پیمان نقدهای مثبتی گرفته، امتیازش بسیار خوب است و یک اکشن ساده هالیوودی نیست که در آن قهرمان همه را قلع و قمع می‌‌‌کند و با یک کلت مقابل گردان دشمن می‌‌‌ایستد. گای ریچی در پیمان اکشنی را به مخاطب عرضه می‌‌‌کند که در جای‌‌‌گذاری نقاط عطف داستانی، جنس شخصیت‌‌‌پردازی و بسط ایده‌‌‌ای پر التهاب فراتر از سینمای گیشه‌‌‌ای هالیوود است. این فیلم که از کاربران IMDB امتیاز 7.6 را گرفته می‌‌‌توانید با دوبله اختصاصی و بدون نیاز به اشتراک با اینترنت همراه از این لینک تماشا کنید. (برای تماشا با دوبله اختصاصی کلیک کنید)

داستانش از چه قراره؟

فیلم داستان یک گروهبان ارتش به نام جان است که در افغانستان دو دهه قبل با طالبان می‌‌‌جنگد. کاپیتان جان مسئول کشف مهمات‌‌‌های طالبان است برای همین همیشه باید یک مترجم ورزیده داشته باشد. یگان او همیشه در دل آتش است و یک مترجم جدید که قبلاً در کار قاچاق مواد مخدر بوده گروه آن‌‌‌ها را تکمیل می‌‌‌کند. اما حوادثی غیرمنتظره آن‌‌‌ها را به دشمن درجه یک طالبان تبدیل می‌‌‌کند که در پی قتل‌‌‌شان هستند. برای همین جان و مترجمش احمد از دل اتفاقاتی پرچالش عبور می‌‌‌کنند. البته فیلم به رغم آن‌‌‌که در فرم عالی ظاهر می‌‌‌شود در ارائه زمینه حمله ائتلاف آمریکایی به افغانستان به بهانه مبارزه با تروریسم موفق عمل نمی‌‌‌کند و جز دو جمله دیالوگ ساده، سعی در تطهیر اشغالگری آنان دارد. اما با نگاهی غیرتاریخی به حوادث می‌‌‌توانید از این اثر خوش ساخت و داستان پرکشش لذت ببرید.

>>> برای تماشا با دوبله اختصاصی کلیک کنید

به «فیلم و سریال» آخرین خبر سر بزنید!

در بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر می‌توانید به دنیایی نامحدود از بهترین و به‌روز ترین فیلم‌های دنیای سینما و سریال با دوبله‌های اختصاصی وصل شوید و لذت ببرید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: 

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar