تسنیم/ نظامیان صهیونیست با یورش به کرانه باختری ۵ فلسطینی را بدون تفهیم اتهام ربوده و به مکان نامعلومی انتقال دادند.

منابع خبری در کرانه باختری فلسطین امروز یکشنبه اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی با افرایش حملات خود در مناطق مختلف به بازداشت و ربودن شهروندان فلسطینی ادامه می دهند.

بر اساس گزارش‌های رسیده، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به اردوگاه «العروب» واقع در شمال الخلیل درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت و یک نفر از فلسطینیان نیز در این درگیری زخمی شده است.

در همین راستا، وزارت اسرا و امور آزادگان فلسطین از افزایش چشمگیر تعداد بازداشت‌شدگان اداری در زندان‌های صهیونیستی طی دوره گذشته خبر داده است این  امر نشان می‌دهد که رژیم اشغالگر صهیونیستی از بازداشت اداری خودسرانه به عنوان ابزار مجازات دسته جمعی علیه  مردم فلسطین استفاده می‌کند.


رژیم صهیونیستی از سیاست بازداشت گروهی شهروندان فلسطینی به عنوان یک مجازات جمعی استفاده می‌کند تا به زعم خود آنها را وادار به تسلیم کند، اما این سیاست کارساز نبوده و مقابله با یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی و عملیات مقاومت همچنان ادامه دارد.

نهادهای فلسطینی همواره خواستار حمایت بین‌المللی از ملت مظلوم فلسطین شده و از دادگاه بین‌المللی کیفری خواسته‌اند تا تحقیقات درباره جنایات رژیم صهیونیستی را هرچه سریع تر آغاز کند.

میلیون‌ها فلسطینی ده‌ها سال است که تحت شرایط نظامی زندگی می‌کنند و هر روز شاهد نقض حقوق اولیه خودشان هستند.

جامعه بین‌المللی همچنان در قبال بازداشت اداری و دیگر اقدامات آپارتایدی رژیم صهیونیستی سکوت می‌کند و این به منزله چراغ سبز برای ادامه اشغال سرزمین‌های فلسطینی و نقض حقوق فلسطینیان است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar