برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

خودکشی نظامیان صهیونیست برای فرار از ارتش

منبع
تسنيم
بروزرسانی
خودکشی نظامیان صهیونیست برای فرار از ارتش

تسنیم/ رسانه‌های صهیونیست از افزایش پدیده نگران کننده ای خبر داد که ارتش رژیم صهیونیستی را تضعیف می‌کند.

پدیده خودکشی در میان نظامیان رژیم صهیونیستی به شدت مقامات این رژیم را نگران کرده است.

این پس از هشدارهایی است که درباره افزایش شمار مخالفان خدمت در ارتش رژیم صهیونیستی مخابره شده است و اینکه نظامیان این رژیم برای رهایی از ارتش به خودکشی فکر می‌کنند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در ویدئویی از بدبختی وتیره روزی که با ورود به ارتش بر سر آنها آمده سخن می گویند واینکه به مرگ فکر می‌کنند.


این درحالی است که بسیاری از مسئولان رژیم صهیونیستی از جمله «هرتزی هیلوی» درباره پدیده فرار از ارتش هشدار داده و از رسیدن آن به مرز نگران کننده خبر داده بودند.

وخامت اوضاع اقتصادی صهیونیست‌ها
از سوی دیگر پایگاه اینترنتی عبری زبان «پیز پورتال» متخصص در امور اقتصادی پیش بینی کرد با توجه به سیاست‌های اقتصادی دولت بنیامین نتانیاهو اقتصاد رژیم صهیونیستی با وخامت زیادی مواجه خواهد شد.

این پایگاه خبری اعلام کرد تا چندی پیش وزارت دارایی رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد درآمدهای مالیاتی سال آینده دولت مانند سال گذشته خواهد بود اما این درآمدها کاهش زیادی داشته است.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است پیش بینی می‌‌شود درآمدهای بخش فناوری‌های پیشرفته کاهش زیادی داشته باشد و همین وضعیت در بخش‌های املاک، شرکت‌های حمل و نقل و دیگر بخش‌ها وجود دارد و چنین شرایطی باعث شده مسئولان وزارت دارایی اخیراً مجبور شوند پیش بینی‌های مربوط به درآمدهای مالیاتی را 5 میلیارد «شِکل» کاهش داده و کسری 16 میلیارد شِکلی را برای دو سال آینده ارزیابی کنند.

این پایگاه خبری در خصوص افزایش نرخ بهره بانکی به نقل از « آوی سمحون» رئیس شورای اقتصاد داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در آمریکا رکود تنها چیزی است که بانک‌ها را مجبور به کاهش نرخ بهره می‌کند و ما می‌دانیم که آنچه در آمریکا اتفاق افتاده در اسرائیل نیز رخ خواهد داد و بانک‌های اسرائیل تا حد زیاد با اتفاقات به وجود آمده در آمریکا ارتباط دارند و بانک‌ها مجبور هستند تا حد زیادی با تحولات جهان هماهنگ باشند.

پیز پورتال در ادامه افزود آنچه سمحون بر آن تاکید کرده در پی تمایل بتزالل اسموتریچ برای اخذ مالیات ارزش افزوده از بانک‌ها است.

سمحون ادامه داد: پیش بینی ما ورود اقتصاد اسرائیل به یک بحران است و هزینه‌ها بسیار افزایش خواهد یافت، ما منتظر این بحران هستیم اما هم اکنون با وجود افزایش زیاد نرخ بهره بحرانی مشاهده نمی‌‌شود.

بر اساس اعلام این پایگاه اقتصادی نرخ بهره در سال گذشته افزایش 4.6 درصدی داشته و کابینه‌های اسرائیل از 10 سال قبل برای اجرای برنامه‌های حمایتی از بخش مسکن و کاهش قیمت‌ها تلاش کرده‌اند که البته نتیجه معکوس داشته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره