فارس/ از یک پایگاه‌ ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب اراضی اشغالی فلسطین 26 هزار فشنگ سرقت شد.

وبگاه صهیونیستی «والا»، امروز (سه‌شنبه)، خبر داد از پایگاه «تزیلیم» در النقب (جنوب اراضی اشغالی فلسطین) مقادیر زیادی فشنگ دزدیده شده است.

والا و کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ۲۶ هزار فشنگ از انبار مهمات پایگاه تزیلیم سرقت شده و ارتش رژیم صهیونیستی تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرده است.

این منابع در ادامه اشاره کردند این اولین بار نیست که از این پایگاه فشنگ دزدیده می‌شود. در مهر ماه سال گذشته، «یوسی یهوشع» تحلیلگر نظامی روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» خبر داده بود که از پایگاه تزیلیم ۳۰ هزار و ۲۲۰ فشنگ سرقت شده است.

رسانه های صهیونیستی همچنین اواخر شهریور ماه گذشته فاش کرده بودند که در پایگاه نظامی این رژیم در «النقب»، چند فرد ناشناس، سه اسلحه را از سربازانی ربودند که در یک دوره آموزشی شرکت کرده بودند.

افراد ناشناس پس از ورود به پایگاه، موفق شدند این سلاح‌ها را به دست آورند. سربازان صهیونیست که سلاحشان ربوده شده بود، در دوره افسران توپخانه شرکت کرده بودند.

منابع صهیونیستی با بیان اینکه این اتفاق، یک «خطر امنیتی بزرگ است»، تأکید کرده بودند ارتش صهیونیستی هم در این باره تحقیقات خود را آغاز کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar