فارس/ عصر سه شنبه در نتیجه تیراندازی بین شهرک‌های حواره و بیتا در جنوب نابلس در شمال کرانه باختری اشغالی، یک شهرک نشین اسرائیلی زخمی شد.

به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک شهرک نشین اسرائیلی از سوی فلسطینیان هدف تیراندازی قرار گرفت.
عملیات بررسی منطقه در نابلس پس از تیراندازی به خودروی این اسرائیلی و فرار افراد مسلح از منطقه آغاز شده است.
ارتش اشغالگر به حالت آماده باش درآمد و تدابیر نظامی خود را تشدید کرد و در پی تیراندازی، جاده حواره را بست.
منابع محلی می‌گویند که نیروهای اشغالگر اکثر ایست‌های بازرسی اطراف شهر نابلس را بستند.

منابع عبری گزارش دادند که ۱۲ گلوله به خودروی شهرک نشین مورد نظر در حواره در جنوب نابلس اصابت کرده است.
منابع محلی اعلام کردند که "عامل حمله تیراندازی در حواره یک خشاب گلوله را به سمت یک خودروی شهرک نشینان خالی کرد و از محل گریخت."
منابع عبری اعلام کردند: برای دومین بار در 24 ساعت گذشته، عملیاتی علیه اشغالگران در همان محل در شهرک حواره در جنوب نابلس انجام شده که در حمله اول یک اسرائیلی زخمی شد، در حمله دوم یک شهرک نشین بر اثر شلیک گلوله زخمی شده است.
تیپ الفجر مسؤولیت تیراندازی در حواره را برعهده گرفت و در بیانیه‌ای اعلام کرد: با اعتقاد به حق مسلم خود در جهاد برای آزادسازی سرزمین و مقدسات و انجام وظیفه مقدس خود در دفاع از مردم فلسطین و پس از توکل بر خدا، یکی از گروه‌های ما عصر سه شنبه 6/6/2023 مطابق با 17 ذی القعده / 1444 هجری قمری با تیراندازی به خودروی شهرک نشینان در حواره در جنوب نابلس منجر به زخمی شدن یکی از این شهرک‌نشینان شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar