فارس/ گروههای مقاومت فلسطین تأکید کردند که طرح ادعایی رژیم صهیونیستی برای تقسیم مکانی مسجدالاقصی، به منزله اعلام جنگ است.

عمیت هلیوی، نماینده عضو حزب لیکود در پارلمان رژیم موقت  صهیونیستی (کنست) روز گذشته طرحی را ارائه کرد که بر مبنای آن، مسجدالاقصی از نظر مکانی تقسیم می‌شود.
بر اساس طرح ادعایی هلیوی، مسلمانان بخش جنوبی مسجد و یهودیان بخش میانی و شمالی آن از جمله مسجد «قبة الصخره» را در اختیار خواهند داشت. گروههای مقاومت فلسطین امروز پنجشنبه در واکنش به این طرح، تأکید کردند که چنین اقدامی به منزله اعلام جنگ است.
خبرگزاری شهاب به نقل از مقاومت فلسطین گزارش داد، طرحی که هلیوی جنایتکار برای تقسیم الاقصی ارائه کرده، همچون انفجاری است که کابینه افراطیهای صهیونیست، مسئول پیامدهای فاجعه‌بار آن خواهد بود.
مقاومت فلسطین با بیان اینکه مردم این کشور و مقاومت آن، چنین تعدی را تحمل نخواهند کرد، تصریح کرد: از مردم خود می‌خواهیم که حضور در صحنهای الاقصی را افزایش دهند و درگیریها و مقابله با تجاوز دشمن صهیونیستی را گسترش دهند و با عملیاتهای قهرمانانه در قلب این رژیم، هزینه سیاستهای جنایتکارانه را به این رژیم تحمیل کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar