ایرنا/ هزاران نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست شنبه شب بار دیگر به خیابان‌های تل‌آویو آمده و به تصویب لایحه جنجالی کابینه نتانیاهو درباره تغییرات قضایی اعتراض کردند.

به گزارش ایرنا، هزاران صهیونیست شنبه شب برای سی و نهمین هفته متوالی در مناطق مختلف اراضی اشغالی علیه طرح جنجالی تغییرات قضایی کابینه نتانیاهو دست به تظاهرات زدند.

منابع خبری رژیم صهیوینستی گزارش داد که هزاران نفر از شهرک‌نشینان امشب در سی و نهمین شنبه اعتراضی خود علیه کابینه نتانیاهو، بار دیگر به خیابان‌های تل‌آویو و دیگر مناطق فلسطین اشغالی آمده و خشم خود را از تصویب لایحه جنجالی تغییرات قضایی ابراز کردند.

شهرک‌نشینان طی سی و هشت هفته گذشته، در ده‌ها شهر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی از جمله تل آویو، حیفا، قدس اشغالی، بئر السبع، ریشون لتسیون و هرتزلیا علیه کابینه راست افراطی نتانیاهو و تغییرات دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.

روسای اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تغییرات قضایی کابینه نتانیاهو را برای تضعیف دستگاه قضایی و تلاش این چهره برای جلوگیری از محاکمه خود به خاطر سه پرونده فساد مالی و رشوه خواری می‌دانند و معتقدند که این اقدامات کابینه، رژیم صهیونیستی را به سمت درگیری و جنگ داخلی و فروپاشی تدریجی سوق خواهد داد.

نتانیاهو مدعی است این طرح بر دموکراسی ادعایی تاثیری نخواهد گذاشت و هدف آن بازگرداندن تعادل میان دستگاه‌‎ها (قانون‌گذاری، اجرایی و قضایی) است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar