آخرین خبر/ بخش «جامعه و حوادث» یکی از پربازدیدترین و محبوب‌ترین بخش ها در اپ خبری آخرین خبر است که حوزه های مختلف داخلی و خارجی و همچنین زمینه‌های گوناگون اخبار اجتماعی، حوادث، شهری، آب و هوا، آمارها و امثال آن را شامل می‌شود.

تحریریه جامعه و حوادث آخرین خبر روزانه و به صورت مستمر با بررسی جامع آخرین خبرها را بازنشر نموده و به نیازهایی که برای مخاطبان مطرح میشود پاسخ می‌دهد.


دنیای جامعه و حوادث عرصه گسترده خبرهایی است که با طرز تفکرات و سلایق مختلف ارتباط دارد و از این‌رو تحریریه آخرین خبر در این سرویس اخبار و رویدادهای متفاوت را به فراخور خواست مخاطبان منعکس می‌کند.

در بخش «جامعه و حوادث» محتوای مهمترین خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، سایت‌ها، مجلات و انواع دیگر رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری و شبکه های اجتماعی منعکس می‌گردد. روزانه بیش از 100 منبع مختلف رصد می‌شود تا اطلاعات جامع و بهتری جهت استفاده مخاطبان تهیه گردد و گفتنی است منابع در این قسمت بسیار متنوع است و همه سلایق را در بر میگیرد.

یکی از ویژگی‌های تمامی سرویسهای موجود در اپ آخرین خبر خاصیت دوطرفه بودن تعامل میان تحریریه و مخاطبان هدف است که از طریق بررسی کامنت‌ها و حرف مردم به این مهم اقدام می‌شود.

تیم محتوایی آخرین خبر از راهنمایی‌ها و نقدهای شما مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی بخش «جامعه و حوادث» استقبال می‌نماید.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net