آخرین خبر/ سبک زندگی جدید باعث شده است که حفظ تناسب اندام و وزن کاری سخت و طاقت فرسا باشد و اگر شما جزو افرادی باشید که وزن متعادل خود را حفظ کرده اید، قطعا باعث برانگیختن حسرت و غبطه خوردن دیگران به خود می شوید چرا که با وزن متناسب، طول عمر بیشتری دارید و نیز زیباتر به نظر می رسید.

اما اگر با حفظ تناسب اندام تان مشکل دارید، به شما دو اپلیکیشن را معرفی می کنیم که در این امر بسیار کمک تان می کنند.

Lose It! - Calorie Counter
برنامه Lose it یکی از بهترین اپلیکیشن های موبایلی است که با استفاده از آن می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق به وزن دلخواه خود دست پیدا کنید. این برنامه شما در راه طول مراحل کاهش وزن و تناسب اندام همراهی می‌کند و اطلاعات بسیار دقیق و عالی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

شما با استفاده از برنامه Lose it قادر به تنظیم میزان کالری سوزانده شده خود در روز، دریابی میزان مواد غذایی که مصرف کرده‌اید، حرکات جسمانی و ورزش‌هایتان و غیره خواهید بود. در برنامه Lose it بهترین کارآمدترین متدهای کاهش وزن و دستیابی به تناسب اندام ارائه شده‌اند و این امر آن را به یکی از بهترین برنامه های تناسب اندام و کاهش وزن فعلی تبدیل می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن حتی قادر به ارتباط برقرار کردن با سایر کاربر و دوستان خود هم خواهید بود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 45 مگابایت

*لینک دانلود*

C25K® - 5K Running Trainer
با نصب c25k free، برنامه‌ای مناسب برای کاهش وزن خود داشته باشید. این برنامه به مانند یک مربی ورزش عمل می کند. در هنگامی که شروع به ورزش می‌کنید تا زمانی‌که وقت استراحت فرامی‌رسد گوینده‌ی درون برنامه، شما را کنترل می‌نماید.

از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان شنیدن آهنگ‌های موردعلاقه‌یتان از درون برنامه است. به بحث‌ها با موضوعات مختلف بپیوندید و با افراد دیگر در دنیا وارد بحث و گفت‌وگو شوید. تم برنامه را به سلیقه‌ی خود تغییر دهید و بخش‌های مختلف آن را شخصی‌سازی نمایید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 6 به بالا
حجم: 50 مگابایت

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم