زومجی/ Survivor Mr. Who یک بازی بقا است که بازیکن را در نقش آقای هو قرار می‌دهد؛ شخصی‌که هواپیمای خود را به‌دلیل نقص فنی از دست می‌دهد و در یک جزیره بی‌نام و نشان سقوط می‌کند. ازاین‌رو باید به آقای هو کمک کنید تا بتواند در این جزیره خطرناک زنده بماند و در انتها، راه نجات خود را پیدا کند.

با شروع بازی هدایت آقای هو را برعهده می‌گیرید و باید بخش آموزشی بازی را پشت سر بگذارید. در وهله اول، باید برای زنده‌ماندن تلاش کنید. بدین صورت که در طول بازی می‌توانید منابعی مثل سنگ، چوب و گیاه‌های مختلفی را جمع‌آوری کنید. با جمع‌آوری این منابع می‌توانید برای خود یک پناهگاه بسازید.

یکی از موارد مهم در بازی‌های سبک سروایول و بقا، این است که مراقب وضعیت سلامت کاراکتر خود باشید. در بالای صفحه‌نمایش شما یک نوار قرار دارد که میزان گرسنگی آقای هو را نشان می‌دهد. بازیکنان باید توجه ویژه‌ای به این نوار داشته باشند و زمانی‌که آقای هو گشنه شد، به او غذا دهند. اگر این نوار به وضعیت بحرانی برسد، به‌سختی مجازات خواهید شد.

وظیفه شما در این بازی: به‌عبارتی در طول روز باید غذا و منابع پیدا کنید و پایگاه خود را به‌روز کنید و در شب، از آن دربرابر حمله هیولاها محافظت کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 69 مگابایت
سبک: نقش آفرینی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS*
(آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم