آخرین خبر/ خانم ها بسیار حساس هستند که همسرشان کوچکترین تغییر در آن ها یا زندگی را تشخیص داده و به آن واکنش نشان دهند. اما متاسفانه معمولا آقایان زیاد به جزئیات دقت نکرده و باعث دلسردی همسرشان می شوند.

اما امروز به سراغ معرفی یک بازی جذاب و پر طرفدار رفته ایم که در آن باید روی کوچکترین جزئیات تمرکز کنید و قدرت تشخیص تفاوت خود را افزایش دهید. پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

بازی های پیدا کردن تفاوت از جمله بازی های کلاسیکی محسوب می ‌شوند که تاریخچه آنها به قبل از تولید بازی های موبایلی باز می گردد. این بازی ها که در گذشته در قسمت سرگرمی روزنامه‌ ها و مجلات پیدا می ‌شدند اکنون محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و نسخه ‌های دیجیتالی آنها روز به روز در حال افزایش است. Find the Differences 500 levels یکی از این بازی ها است که توانسته با ارائه یک گیم پلی جذاب در مدت کوتاهی توجه بسیاری از گیمر ها را به خود جلب کند.

همانطور که از نامش پیداست، این بازی دارای ۵۰۰ مرحله است و مکانیسم مراحل آن تقریباً همان چیزی است که انتظارش را دارید. در هر مرحله دو تصویر به ظاهر یکسان به شما نشان داده می شود که تفاوت های جزئی با هم دارند و شما باید این تفاوت ‌ها را پیدا کنید. برای مشخص کردن تفاوت ها نیز تنها کافی است روی قسمتی که فکر می کنید متفاوت است ضربه بزنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 92 مگابایت
سبک: معمایی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم