آخرین خبر/ با توجه به گسترش اینترنت و آسان تر و ارزان تر شدن دسترسی به آن، دریافت انواع فایل ها از اینترنت رونق پیدا کرده و همین باعث شده که خیلی زود حافظه گوشی ها پر شود. به همین خاطر اغلب کاربران اندرویدی از حافظه های جانبی مثل کارت sd استفاده می کنند اما با این حجم از دانلود فایل ها، حتی حافظه های جانبی هم کافی نخواهند بود. در چنین مواقعی است که حافظه های ابری مانند MEGA کاربری خود را نمایش می دهند.

MEGA به کاربرانش به صورت رایگان 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات می دهد که در بین حافظه های رایگان یکی از بزرگترین اعداد است البته با پرداخت هزینه ای پایین می توان این فضا را به میزان زیادی افزایش داد. MEGA هم برای اغلب سیستم عامل ها کلاینت دارد و به صورت تحت وب هم می توان از تمامی امکانات آن استفاده کرد.

اپلیکیشن MEGA کار آپلود، دانلود، ویرایش، نمایش، حذف و … اطلاعات موجود روی سرور مگا را بسیار آسان می کند. همچنین به صورت خودکار با سرور هماهنگ شده و فایل های شما را در یک صف با سرعتی بالا دانلود یا آپلود می کند. برای رسیدن به امنیت بیشتر، تمامی اتصالات بین برنامه و سرور به صورت دو طرفه رمزگذاری می شوند تا اطلاعات شما از دسترسی هکر ها دور باشد.

برنامه MEGA توسط Mega Ltd تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این برنامه تاکنون بیش از 50 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 3.8 از 5 توانسته رضایت کاربران را جلب کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت است
حجم: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت برای اندروید و 224.3 مگابایت برای iOS
سبک: بهره وری
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم