آخرین خبر/ در این مطلب قصد داریم اپلیکیشن و بازی‌ای که طی یک هفته گذشته در کاشی بازار اپ منتشر و با استقبال شما کاربران عزیز همراه شده است را معرفی کنیم تا با محبوب‌ترین‌های هفته قبل آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود هر کدام از موارد زیر روی تیتر مربوطه کلیک کنید.

اگر تناسب اندام برای‌تان مهم است این اپ را نصب کنید

این برنامه به شما تمرینات درازکش و کششی می‌دهد، همچنین در آن می‌توانید با تمرینات متفاوت پلانک(تمرینات تخته یا درازکش) کاهش وزن، افزایش قدرت و بالا بردن نیروی مرکز بدن را تجربه کنید. این برنامه همچنین تمرین‌های ترکیبی پلانک ایستا و پویا را به شما می دهد که به چربی سوزی سرعت می‌دهد. این برنامه روزانه فقط 7 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان طراحی شده است. در هر سطحی از تناسب اندام که باشید برنامه‌ی کاهش وزن ۳۰ روزه، با سه سطح سختی، برای شما مناسب است.

Car Mechanic؛ تعمیرکار خودرو شده و پول پارو کنید

شبیه ساز مکانیک خودرو 2018 بازی سرگرم کننده ای است که در آن شما در نقش یک مکانیک ظاهر می شوید و می توانید طیف گسترده ای از ماشین های کلاسیک را تعمیر کنید و یا عملیات مختلف سفارشی سازی را بر روی آن ها انجام دهید. در این بازی موتور ماشین را پایین بیاورید، بخش های مختلف ماشین مثل ترمزها، جعبه دنده، بدنه و اگزوز آن را تعمیر کنید و در نهایت ماشین را بشویید و آن را رنگ کنید تا بتوانید با قیمتی خوب آن را بفروشید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم