آخرین خبر/ همواره فراموش کردن سفارش خرید؛ تاریخ تولد یا تاریخ ازدواج باعث ناراحتی مادر؛ فرزندان و همسر می شود. اگر شما از جمله افرادی هستید که به خاطر مشغله بسیار نمی توانید موضوعات مهم را به خاطر بسپارید و دوست ندارید دیگران را نیز سر فراموشکاری خود ناراحت کنید؛ پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با نصب یک اپ یادآورد؛ از بروز چنین اتفاقاتی خودداری کنید.


Reminder‌-ها که در زبان فارسی، یادآور نامیده می‌شوند، اپلیکیشن‌های هوشمندی هستند که توانایی یادآوری موضوعات مهمی را که از قبل در آن‌ها ثبت شده، دارند و به این ترتیب، مشکل فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده‌اند. Collateral یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل است که موضوعات درج‌شده در آن را در Notification Area در نوار اعلان‌ها به شما نمایش خواهد داد.

حوه‌ی کار با Collateral بسیار ساده است. کافی است آن را اجرا کنید و لیست یا یادداشتی را که در ذهن دارید، در آن ثبت کنید. حال آن را برای ثبت در بخش نوتیفیکیشن‌بار Pin کنید تا از این پس هرگاه که نوتیفیکیشن‌بار را به پایین کشیدید، یادداشت خود را در آن بخش ملاحظه کنید. این ویژگی باعث خواهد شد یادداشت شما همیشه مقابل چشمانتان باشد و از فراموش‌ شدن آن جلوگیری شود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 4.9 مگابایت

*لینک دانلود*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم