باشگاه خبرنگاران/ موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه مورد توجه جوانان است و در شرایطی که خیابان ها از ترافیک مملو شده اند خیلی از افراد تمایل به خرید موتور سیکلت دارند. در این گزارش قیمت برخی از مدل های پر فروش موتور سیکلت صفر کیلومتر را جمع آوری کرده ایم.

قیمت انواع موتور سیکلت به شرح زیر است که در تصویر آمده است:

هوندا CB۴۰۰ از موتورسیکلت‌های سری CB هوندا است که در نسخه‌های مختلفی به تولید رسیده و مدل وارد شده به ایران از نوع CB۴۰۰SF Super Four است طراحی شبیه به CB۱۳۰۰ دارد. نکته مهم در مورد سری CB این است که نباید آن را سری CBR اشتباه بگیریم چراکه CBR موتورسیکلت اسپرت است.

باید بگوییم هوندا CB۴۰۰ طراحی اغواکننده‌ای دارد و جذابیت آن غیر قابل انکار است. یکی از دلایل این جذابیت، شباهت آن به موتورسیکلت‌های با حجم موتور بالاتر است که باعث شده ابعاد بزرگتری هم داشته باشد. باک بزرگ در کنار رنگ آمیزی جالب بدنه از دیگر ویژگی‌های طراحی هوندا CB۴۰۰ هستند.

هوندا CB۴۰۰ به یک موتور با حجم ۳۹۹ سی سی مجهز شده که قادر است حداکثر ۵۳ اسب بخار قدرت و ۴۰.۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند و آن را به وسیله جعبه دنده ۶ سرعته به چرخ انتقال دهد. هوندا CB۴۰۰ در کنار ابعاد بزرگ، وزن نسبتا بالایی هم دارد به طوری که وزن آن به ۱۹۸ کیلوگرم می‌رسد بنابراین استفاده از آن مهارت بالایی می‌طلبد و نباید با تجربه کم از آن استفاده کرد.
در مجموع هوندا CB۴۰۰ همه موارد مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک موتورسیکلت ایده‌آل را دارد و گزینه مناسبی برای علاقه‌مندان به این کلاس از موتورسیکلت به شمار می‌رود.