روزیاتو/ بعد از انتشار ادعاهایی مبنی بر مسموم بودن جو برنامه الن شو حالا خبر رسیده که الن دی جنرس قصد کناره گیری از ادامه اجرای این برنامه را دارد. این کمدین ۶۲ ساله یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی در آمریکا را میزبانی می کند و حالا خبر رسیده که دیگر علاقه ای به اجرا در این برنامه ندارد.

یکی از منابع آگاه به نشریه آمریکایی یو اس ویکلی خبر داده که بعد از جنجال های اخیر الن احساس می کند به او خیانت شده و او اقدامات برخی مدیران تلویزیونی آمریکا را علت اصلی حرف و حدیث هایی دانسته که در موردش مطرح شده اند.

به گفته این منبع آگاه الن احساس می کند که به خاطر موفقیت های بزرگش در تلویزیون آمریکا «هدف» برخی شیطنت ها قرار گرفته است.
الن میداند که باید در برخی برهه ها قوی باشد اما همزمان باور دارد که خیلی سخت کار می کند و بسیار خلاق است و این نوعی امتیاز است که نصیب همکاران و کارمندانش می شود.


ماجرا درست از ماه پیش آغاز شد؛ یعنی زمانی که ۱۰ نفر از اعضای تیم الن دی جنرس شو با نشریه بازفید مصاحبه کردند و از ترس هایشان حین همکاری با این مجری گفتند. آنها همچنین این هنرپیشه برنده جایزه امی را به نژادپرستی متهم کردند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar