نمناک/ اخیرا دخترچه ای 3 ساله به علت وضعیت پزشکی ناشناخته شده در کشور هندوستان متولد شد که باعث شوکه شدن تیم پزشکان گشت. این دختربچه تازه متولد شده، بصورت عجیب و غریبی با 3 کله بهم چسبیده متولد شد که به گفته گزارشات محلی گفته می شود، اعضای خانواده او و همچنین تیم پزشکی کاملا شوکه شده اند.

این دختربچه با دو ضایعه بزرگ که بیشتر همانند دو سر دیگر که به جمجمه او چسبیده است، متولد شده که به گفته تیم پزشکی زمانیکه او در حال تولد بود، ما تصور کردیم که او یک بیگانه است. این در حالی است که مادر او در مصاحبه با تیم پزشکی اعلام کرد در زمان بارداری هیچ دردی را تحمل نکرد و همانند سایر مادران باردار بود.

بعد از تولد این نوزاد، به دلیل کمبود امکانات به بیمارستان منتقل شد که پزشکان برای تعیین دقیق وضعیت جسمانی او تصمیم گرفتند تا از جمجمه او تصاویر MRI ثبت گردد تا هر چه بیشتر با این مشکل آشنا شوند. آقای راجش تاکور، سرپرست بیمارستان این گونه گفت:" این بیماری بسیار نادر و در علم پزشکی وجود نداشته است! به همین دلیل بعد از عکسبرداری عملیات جراحی صورت خواهد گرفت."

این شرایط عمومی بطور کلی با عنوان " Encephalocele " نامیده و شناخته شده است که 55 درصد این کودکان مبتلا جان خود را از دست داده اند و طی گزارشی دیگر 75 درصد کودکانی که با این مشکل به دنیا آمده اند، با درجات مختلفی از اختلالات روانی همراه بوده اند. با این حال پزشکان در طی ابلاغیه ای اعلام کردند که در آینده ای نچندان دور اقدام به جراحی او خواهند کرد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید