باشگاه خبرنگاران/ روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های آموزشی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های دیدنی و سرگرم کنند. البته همه این ویدئو‌ها جذاب نیستن و نظر بیننده را جلب نمی‌کنند، اما برخی از آن‌ها واقعا ویدئو‌های دیدنی و جالب به شمار می‌روند؛ مانند ویدئوی دویدن یک دختر جوان روی تردمیل انسانی!

در این ویدئو که در یکی از باشگاه‌های ورزشی در هند تهیه شده و به تازگی منتشر شده است این دختر بااستعداد را در حال دویدن روی تعدادی دوچرخه سوار نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که حدود ۱۰ دوچرخه سوار زن با سرعت دوچرخه‌های خود را می‌رانند این دختر در هوا و روی پشت آن‌ها اقدام به دویدن می‌کند.
این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که دوچرخه سواران زن به فاصله بسیار نزدیک به هم و با سرعت رد می‌شوند این دختر مانند پریدن روی سنگ‌ها در داخل رودخانه از بالای سر آن‌ها عبور می‌کند. مهارت این دختر جوان به حدی است که او بدون آنکه تعادل خود را از دست بدهد به شکلی کاملا حرفه‌ای روی سر آن‌ها می دود.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی هند با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری مهارت و استعداد این دختر جوان را مورد تمجید قرار دادند. در ادامه می‌توانید این ویدئوی جالب را مشاهده کنید.