هارپی/دقایقی پیش بهرام شفیع، مجری با سابقه ورزش ایران و رییس فدراسیون هاکی دار فانی را وداع گفت و جامعه ورزش و رسانه ایران را در غم و اندوه فراوانی فرو برد.
اما پس از رجوع به بیمارستان و با دیدن صحنه‌های تلخ، شرایط برای همگان سخت تر می‌شود. خانواده شفیع که از این مرگ ناگهانی در شوک فرو رفته بودند با غم و اندوه فراوان در محوطه بیمارستان حاضر شدند و مرگ عزیز خود را هیچ گونه باور نمی‌کردند.
در این میان پسر شفیع، که از مرگ پدر بسیار متاثر شده بود با فرو خوردن بغضش به سراغ مادرش رفته تا او را آرام کند. دختر وی هم که پریشان تر از هر زمانی فقط به دنبال این بود بار دیگر پدرش را ببیند، گوشه‌ای ازحیاط بیمارستان را با اشک و فریادی که در فراق پدر است به تسخیر خود درآورده.
مرحوم شفیع جز مجریان با سابقه ورزش ایران محسوب می‌شد که تهیه کنندگی برنامه ورزش و مردم را بر عهده داشت و محبوبیت خوبی بین مردم ایران داشت. "ورزش سه" این ضایعه تلخ را به خانواده وی و جامعه ورزش و رسانه تسلیت می‌گوید.
به احتمال فراوان مراسم تشییع وی روز پنجشنبه 8 صبح در محله باغ فیض تهران برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://instagram.com/ilam.online
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a