آنا/سعید طلوعی امروز در جلسه رسمی اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به‌عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب شد.
جلسه امروز شوراییان با غیبت مازیار رضایی و رسول آزادی همراه بود و سایر حاضران با اکثریت آرا به شهردارشدن سعید طلوعی رأی دادند.
کرمانشاه در سال‌های اخیر همواره با چالش‌های عجیبی از جمله انحلال یک دوره شورای اسلامی شهر، استیضاح و استعفای چند شهردار و ماه‌ها حاشیه در وضعیت مدیریت شهری همراه بوده است.
جلسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه در حالی برگزار شد که به‌دلیل لجاجت اعضای آن با یکدیگر در انتخاب شهردار و غیبت برای از رسمیت انداختن جلسات و... با تهدید انحلال از سوی هیأت حل اختلاف شوراهای اسلامی استان کرمانشاه مواجه بود.
شوراییان قبلا علی‌حیدر کرمی را با اکثریت آرا انتخاب کردند که به‌دلیل ترک جلسه توسط چند نفر از آنان، انتخاب وی که سابقه‌ای سه دهه‌ای در سطوح مختلف مدیریت شهری کرمانشاه دارد از رسمیت افتاد.
سعید طلوعی ۵۵ ساله بالاخره به‌عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب شد و روال تأیید آن در نهادهای ذی‌ربط باید طی شود تا شاید شهر یک میلیون نفری کرمانشاه برای مدتی روی آرامش ببیند.
طلوعی از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است که دارای مدرک دکتری دندان‌پزشکی است و هم‌زمان تحصیلات کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده است. او سوابقی همچون تصدی شهرداری مناطق ۵، ۷، ۸ و ۱۰ تهران را نیز در کارنامه کاری خود دارد و امید است این تجارب و سوابق بتواند شهرداری بحران‌زده کرمانشاه را به‌صورتی مناسب ساماندهی کند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246