آخرین خبر/ پاسخگویی به 6567 تماس وانجام 2192 ماموریت اورژانسی ، 550 ساعت استقرار و14 عملیات اورژانس هوایی حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای پرتلاش اورژانس البرز.
اورژانس البرز طی ایام تعطیل گذشته ضمن استقرار ناوگان خود در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز با حضور در 121 تصادف جاده ای ، به صد و چهل و پنج مصدوم بدحال خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه کرد.
از روز دوشنبه که سفرهای درون و برون استانی آغاز شده و محورهای مواصلاتی استان البرز بخصوص محور کرج چالوس از ترافیک سنگین و در وضعیت بی سابقه تردد یکطرفه و محدودیت ترافیکی قرار داشت ، با انجام 14 عملیات هوایی ، 22 مصدوم و بیمار بدحال را از نقاط مختلف استان در کمترین زمان ممکن به مراکز درمانی تخصصی انتقال داد.
از جمله خدمات دیگر اورژانس البرز، استقرار دو باب درمانگاه صحرایی در پارکینگ ضلع غربی حرم مطهر در سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب بود که در این اقدام ، 257 نفر از زائرین با مراجعه به نیروهای خدمتگزار اورژانس البرز از خدمات درمانی پیش بیمارستانی برخوردار شده و دو نفر از ایشان توسط آمبولانس های اورژانس البرز به مرکز درمانی منتقل شدند.
همچنین در روز عید سعید فطر با استقرار نیروهای عملیاتی اورژانس البرز در مصلی ها و مساجد جامع استان البرز در خدمت نمازگزاران بوده و در راستای اجرای طرح کشوری پایش فشار خون اقدام کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af