باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه کاره و ۲ مالخر اموال مسروقه خبر داد.
سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن مذهبی و ساختمان‌های نیمه کاره درمنطقه "مسکن مهر" شهرستان مهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و کاراطلاعاتی سرانجام یک سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
سرهنگ ملاشاهی گفت: در تحقیقات و بازجویی‌های فنی، متهم به ۷ فقره سرقت اعتراف کرد و گفت اموال مسروقه را به ۲ مالخر فروخته است
وی بیان کرد: مأموران در ادامه این عملیات محل این ۲ مالخر را که یک ضایعات فروشی در روستای کهن شهر بود شناسایی و هر ۲ نفر را در یک عملیان ضربتی دستگیر کردند.
سرهنگ ملاشاهی با بیان اینکه متهمان به خرید اموال مسروقه از سارق اعتراف کردند گفت: در بازرسی از ضایعات فروشی این مالخران مقادیر قابل توجهی آهن آلات و میلگرد، سیم و کابل اداره برق، پمپ آب و سایر لوازم ساختمانی مسروقه کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرائم احتمالی از این متهمان ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c