مهر/ سرهنگ حسین علیان نژادی در گفتگویی اظهار داشت: در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه افرادی بصورت شبانه اقدام به حفاری غیر مجاز در اراضی یکی از روستاهای شهرستان می کنند مراتب در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی بیان کرد: اکیپی از ماموران این پلیس با همکاری عوامل یگان امداد به محل مذکور اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی نامحسوس میدانی انجام شده حاکی از حضور ۶ نفر که با وسایل حفاری «موتوربرق، بالابرّدستگاه هلتی، پمپ کفکش، دوعدد نردبان فلزی ۳متری و…» واقدام به حفاری غیر مجاز دارند که ماموران در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: از متهمان یک دستگاه سواری سمند یک دستگاه «پیکان وانت» و همه اسباب و وسایل و دلایل جرم متعلق به متهمان توقیف و به پلیس آگاهی منتقل شد.
فرمانده انتظامی بوئین زهرا در ادامه گفت: متهمان در بازجویی فنی پلیس به جرم خود اعتراف و به همدستی فرد دیگری نیز در این اقدام معترف که متهم هفتم نیز شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ علیان نژادی تصریح کرد متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.
وی در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9