باشگاه خبرنگاران/کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: در بیشتر مناطق افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و برای نیمه شرقی استان تندباد لحظه ای همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
حجت‌الله علی‌ عسگریان اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی طی امروز در استان، اظهار کرد: امروز بعدازظهر تا شب در بیشتر مناطق افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و برای نیمه شرقی استان تندباد لحظه‌ای همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه طی امروز در نیمه غربی و جنوبی استان بارش‌های رگباری بهاری همراه با رعد و برق ادامه خواهد داشت، افزود: از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده بارش‌ها متوقف خواهد شد و پدیده غالب وزش باد نسبتاً شدید تا شدید در ساعات بعدازظهر خواهد بود.
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده دو درجه افزایش خواهد داشت، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۳۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می‌شود.
علی‌عسگریان افزود: طی ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۳۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان خواهند بود.
وی با اشاره به بارندگی‌های روز گذشته در برخی از مناطق استان گفت: بیشترین بارش‌ها از شهرضا با میانگین ۷.۹ میلی‌متر، نجف آباد با میانگین ۲.۴ میلی‌متر، بویین میاندشت با میانگین ۱.۵ میلی‌متر و خوانسار با میانگین ۵.۳ میلی‌متر گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18