آخرین خبر/ جغد شوم جدایی و قطعه قطعه کردن مازندران گویا بار دیگر بر سپهر این دشت وسیع به پرواز درآمده و حالا بغیر از مناطق غربی مازندران، مناطقی از شرق (گلوگاه و ..) را نیز هدف گرفته است...!
اما در تازه ترین اخباری که بدست ما رسیده است گویا عده‌ای معلوم‌الحال بر آن شدند تا در این پریشان بازار و وانفسای زمانه، عرض خود برده و زحمت ما بدارند و با اعلام جدایی رامسر از مازندران و الحاق آن به گیلان، اعتباری برای خود کسب کنند بی خبر از آنکه وقتی چوب حراج به هویت سیاسی یک منطقه زده می‌شود اعتبار عاملان آن، بی اعتبار و حیثیت‌ها بر باد می‌رود!!
خبر جدایی رامسر از مازندران و پیوند آن به گیلان راهی نیز در میان سخنان مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری پیدا کرده است تا جایی که وی در تازه ترین اظهاراتش، جدایی رامسر از مازندران را «کذب محض» اعلام کرده و با بیان اینکه ورشکستگان سیاسی به دنبال جلب توجه هستند، گفت: با کدام منطق و عقلانیت شهرستان رامسر از مازندران جدا و به استان گیلان ملحق می‌شود؟!!
وی ادامه داد: عده‌ای از ورشکستگان سیاسی منطقه برای جلب توجه مردم در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اقدام به انتشار این شایعه کرده که با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.
اما این عتاب و خطاب‌ها گرچه به صورت مقطعی سر و صداها را خاموش کرده و آبی بر آتش شعله ور شده تجزیه مازندران می‌افشاند اما روح سرگردان تجزیه سالهاست در مازندران دوره افتاده و هر بار با فشارهایی از بیرون (الحاق فیروزکوه به استان تهران و جدایی منطقه شرق مازندران از کردکوی تا مراوه تپه در قالب استان گلستان و حتی این اواخر، جدایی منطقه امامزاه هاشم از آمل و الحاق آن به شهرستان دماوند) و فشارهای درون (برای جدایی مناطق شرق و غرب مازندران و الحاق آن به گلستان و گیلان) سعی در خودنمایی دارد!!
مسلم است بخشی از این اقدامات ایذایی و مشمئزکننده علاوه بر ظهور افرادی که هویت و اصالت خود را در جاهای دیگری جستجو می‌کنند به دلیل بر سر کار بودن مدیران نالایقی است که اساسا اجازه چنین شبهه‌افکنی‌ها و شایعاتی را به عده‌ای نالایق می‌دهند و حال آنکه این تلاش‌ها به معنای واقعی کلمه مصداق تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب بوده و منتشر کنندگان این اخبار نادرست به هر دلیل و با هر نیتی باید به مجازات برسند.
و در آخر آنکه مازندران (با رامسر و تنکابن و عباس‌آباد و گلوگاه و بهشهر و نکا و جویبار و سوادکوه و سیمرغ و بابل و آمل و ساری و بابلسر و فریدونکنار و نور و محمودآباد و نوشهر و چالوس و ...) می‌شود مازندران و تجزیه‌طلبان بدانند و آگاه باشند، مازندرانی‌جماعت نان و نمک خانه پدری را با چلوکباب خانه همسایه عوض نمی‌کنند! پس بیخود و بی‌جهت خودشان را به در و دیوار نکوبند و از کاه، کوه نسازند و سرزمین مادری را به حراج نگذارند و آیندگان را از نعمت مهر مادری دور نسازند و خودشان را نزد خدا و خلق خدا بی‌آبرو نکنند...

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9