تسنیم/فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم همکاری مسئولان برای مقابله و مبارزه با مواد مخدر از عدم برآورد آمار معتادان و محلات آسیب‌پذیر توسط دستگاه‌های ذی‌ربط انتقاد کرد.
مجتبی خانجانی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به لزوم ارائه برنامه‌های بلندمدت و آینده‌نگرانه برای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در شهرستان بهارستان باید اولویت اول مبارزه با مواد مخدر با ساز و کار مناسب پیشگیری و آموزش و فرهنگ‌سازی باشد.
وی با انتقاد از رفع مسئولیت برخی از مسئولان در حوزه مواد مخدر بیان کرد: با بضاعت موجود اگر تکالیف و کارها را به خوبی پیش ببریم می‌توانیم پاسخگوی مطالبات مردم باشیم در غیر این صورت همه ما شرمنده خون‌هایی که در راه مبارزه با مواد مخدر ریخته شده است خواهیم بود.
فرماندار شهرستان بهارستان افزود: زنجیره مشکلات بهارستان قابلیت مهار، مدیریت و حل شدن را دارد و این مهم منوط به احساس مسئولیت، مسئولان و مدیران است و هر مسئولی که در این حوزه نمی‌تواند کار کند باید مدیریت خود و شهرستان بهارستان را ترک کند.
خانجانی با انتقاد از عدم برآورد آمار معتادان و محلات آسیب‌پذیر توسط ادارات ذی‌ربط تأکید کرد: اولویت‌ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان مشخص نیست و باید در این حوزه نقشه راه توسط نیروی انتظامی و بهزیستی تدوین و آماده شود.
وی همچنین به لزوم مدیریت درست بوستان‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: باید محیط‌ها و اماکن عمومی برای مصرف‌کنندگان مواد مخدر ناامن شود و نگاه سلبی به موضوع مواد مخدر در بهارستان قابل قبول نیست.
فرماندار شهرستان بهارستان در پایان با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌ها مردمی جهت مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: باید برای آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه‌ها جنگید و جهادی عمل کرد چراکه همه مسئولان سربازان انقلاب اسلامی هستند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651