مهر/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است.
فریبرز کرمی با اشاره به اینکه روکش آسفالت محور کرند (دالاهو) خسروآباد به طول ۹ کیلومتر در دست اقدام است، اظهار داشت: بودجه تعیین شده برای این طرح ۳۰ میلیارد ریال است و تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.
وی با بیان اینکه روکش آسفالت مسیر سراب کرند (دالاهو) به طول یک کیلومتر و با یک میلیارد ریال بودجه به پایان رسیده است، عنوان کرد: بهسازی محور- دالاهو - زاوله شامل اجرای بیس یک لایه و یک لایه آسفالت به طول چهار کیلومتر و با پیشرفت ۵۰ درصد و ۶ میلیارد ریال اعتبار در دست اقدام است.
کرمی با اشاره به اینکه محور گیلانغرب به سومار به طول ۲۷ کیلومتر با سه میلیارد ریال اعتبار لکه‌گیری شده است، گفت: روکش آسفالت محور اسلام‌آبادغرب - ایلام (قلاجه) به طول چهار کیلومتر و با بودجه ۱۵ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه با بیان اینکه لکه‌گیری محور سرپل‌ذهاب ،قپانی به طول چهار کیلومتر و با بودجه ۲ میلیارد ریال انجام شده است افزود: ۸.۳ کیلومتر از تنگ برد ولی بزمیرآباد – سرپل‌ذهاب با بودجه ۱۰ میلیارد ریال روکش آسفالت به پایان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه روکش آسفالت ۸.۵ کیلومتر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در محور سرپل‌ذهاب -ازگله روکش آسفالت انجام شده است عنوان کرد: رمپ مجتمع‌های خدماتی رفاهی، نیازی و مرادی در اسلام‌آباد با اعتبار ۶ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
کرمی با بیان اینکه روکش آسفالت قصرشیرین - سرپل ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال انجام شده است گفت: باند برگشت پایانه مرزی پرویزخان به طول دو کیلومتر و عرض ۲۲ متر و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری می باشد.
استان کرمانشاه هشت هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :