ایسنا/ سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین مشخص شد، فرد یا افرادی از عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر قصد انتقال مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر از استان کرمان به استان‌های بخش مرکز کشور را دارند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم، اطلاعات انتقال مقادیر بالایی مواد مخدر از طریق دو خودرو در اختیار عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان پس از انجام اقدامات فنی و مراقبتی سرانجام هر دو خودروی تیبا و پژو 405 را در محورهای مواصلاتی استان کرمان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.
حاجیان با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروهای توقیفی 200 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و سه نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان کرمان تحویل داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9