تسنیم/ مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان پیش‌از ظهر امروز با حضور معاون وزیر بهداشت، معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استاندار و نمایندگان مردم در مجلس و سایر مسئولان در تالار ابن سینا این دانشگاه برگزار شد.
حجت‌الاسلام مجید بیگی, مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان در این مراسم ضمن خیرمقدم خدمت میهمانان اظهار داشت: هر کسی که در راستای خدمتگزاری به مردم گام بردارد, دوست‌داشتنی فرد نزد خداست.
وی افزود: امیدواریم سرپرست جدید دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان به‌دور از سیاست‌زدگی عمل کند.
در این مراسم «فرزین رضاعی» رسماً به‌عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان معرفی و از زحمات «وحید یوسفی‌نژاد» سرپرست سابق این دانشگاه قدردانی شد.
حسین خوش‌اقبال نیز در این مراسم، با گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امیدواریم کسانی که به برکت نظام جمهوری اسلامی مسئولیت می‌گیرند, در راستای خدمت و حل مشکلات مردم گام بردارند.
وی با بیان اینکه عمر مسئولیت کوتاه است, افزود: مسئولان استان در راستای توسعه و رفع محرومیت کردستان گام بردارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با ذکر اینکه مردم شایسته بهترین خدمت‌ها هستند, تصریح کرد: مردم استان کردستان علی‌رغم همه سختی‌ها و مشکلات, از ابتدای انقلاب تاکنون پشتیان نظام و رهبری بوده و هستند.
وی گفت: مردم استان کردستان سختی‌های زیادی کشیده‌اند، اما در همه عرصه‌ها پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.
خوش‌اقبال تاکید کرد: انتظار می‌رود سرپرست جدید دانشگاه علوم‌پزشکی استان کردستان نیز در راستای توسعه دانشگاه, ارتقای سلامت, حل مشکلات و به‌دور از سیاسی‌بازی و جناح‌بازی گام بردارد.
مدیران ادارات کردستان را به‌دور از "سیاست‌زدگی" اداره کنند
سیداحسن علوی همچنین در این مراسم، ضمن قدردانی قدردانی از تلاش‌های مدیران اظهار داشت: همه ما ملت ایران و مردم این خطه از سرزمین تمام وجود خود را برای حفظ نظام جمهوری اسلامی تقدیم می‌کنیم.
وی با تاکید بر ضرورت حل مشکلات و تلاش برای توسعه استان افزود: گرچه در دولت‌های قبلی و کنونی اقدامات خوبی انجام شده اما آرزوها و کارهای دست‌نیافتنی زیادی هم در کردستان وجود دارد.
رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس با تاکید بر اینکه نباید دستگاه‌ها را تبدیل به محیط فرمانبرداری نکنیم, تصریح کرد: مدیران ادارات کردستان را به‌دور از جناح‌بازی, باندبازی و سیاست‌زدگی اداره کنند.
وی گفت: امیدواریم مسئولان کشوری در انتخاب و انتصابات مدیران توانمندی و تخصص فرد را لحاظ کنند.
علوی به پاکداستی و صداقت سرپرست سابق دانشگاه علوم‌‌‌‌‌‌‌پزشکی اشاره و تاکید کرد: امیدواریم مسئولان و همکاران این مجموعه, سرپرست جدید دانشگاه را در راستای پیشبرد اهداف و سیاست‌ها حمایت کنند.
خبرگزاری تسنیم از اردیبهشت ماه امسال، پس از برکناری رئیس سابق و معرفی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان؛ خبر از قطعی بودن برکناری «یوسفی‌نژاد» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان را داده بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی