باشگاه خبرنگاران/سرهنگ علی کریمی از دستگیری سارقان سیم و کابل در این شهرستان خبر داد و گفت: متخلفان به ۴۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه مأموران آگاهی‌بخش انتظامی بسطام موفق به دستگیری سارقین حرفه‌ای سیم و کابل شدند، گفت: این سارقان به ۴۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
او بابیان اینکه پس از چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی برق در حوزه شهرستانی که غالباً در روستا‌ها و راه‌های روستایی منطقه بسطام واقع‌شده بود در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، افزود: در پی افزایش سرقت‌ها خاموشی‌های مکرر در این منطقه به وقوع پیوست که این امر آسایش مردم را در منطقه مختل کرد.
فرمانده انتظامی شاهرود با تأکید بر اینکه گروهی از مأموران آگاهی بخش بسطام با همراهی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی‌های میدانی به منطقه اعزام شدند، افزود: در این تحقیقات سرنخ‌هایی از یک سارق سابقه‌دار در سرقت‌ها شناسایی شد.
کریمی با اشاره به تحقیقات تکمیلی و کار اطلاعاتی آگاهی بیان کرد: درنهایت سارق ۵۰ ساله به همراه فرزند ۲۵ ساله خود درزمانی که در حال سوزاندن روکش سیم‌های هوایی برق بودند دستگیر شدند.
او ادامه داد: این سارقان پس از تکمیل پرونده در پلیس آگاهی مطابق با قانون به مراجع قضایی برای صدور حکم منتقل می‌شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c