ایرنا/فرمانده انتظامی گنبد کاووس در شرق استان گلستان گفت: ۵۰ نفر سارق، متهم سابقه‌دار و خرده‌فروش مواد مخدر با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ محمود علی‌فر اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط آلوده گنبدکاووس و با به کارگیری توان و امکانات انتظامی شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته اجرا شد و در آن ۲۹ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و مقدار یک کیلو و ۷۰۰ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.
وی افزود: با اجرای این طرح، ۱۱ نفر از سارقان حرفه‌ای نیز با تلاش ماموران دستگیر شدند که در تحقیقات مقدماتی به ۶۱ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس ادامه داد: ماموران انتظامی گنبدکاووس با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توانستند ۱۰ نفر از متهمان سابقه‌دار و تحت تعقیب را نیز دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کنند.
سرهنگ علی‌فر خاطرنشان کرد: هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و از شهروندان تقاضا داریم موارد مشکوک و فعالیت افراد مجرم را از طریق تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع رسانی کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید