ایرنا/ فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی، پنج نفر سارق سابقه‌دار و حرفه‌ای خودرو و احشام در این شهرستان دستگیر شدند.

حسن شیخ‌نژاد، فرمانده انتظامی میاندوآب اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در میاندوآب، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیر سارق یا سارقان در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی انتظامی میاندوآب با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند دو نفر سارق سابقه دار خودرو و یک نفر مالخر محتویات خودرو را شناسایی و با دستور مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان دستگیر کنند.
وی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به دو فقره سرقت خودرو، یک فقره موتور سیکلت و سه فقره محتویات داخل خودرو در میاندوآب معترف شدند.
فرمانده انتظامی میاندوآب همچنین بیان کرد: ارزش اموال مسروقه از این سارقان دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده که مقادیری از اموال کشف شده از مالخران به مالباختگان تحویل و متهمان با پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی شدند.
شیخ‌نژاد ادامه داد: در پی وقوع چهار فقره سرقت احشام و طیور در شهرستان میاندوآب نیز بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بکتاش از توابع میاندوآب قرار گرفت.
وی افزود: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، ماموران نامحسوس آنان را تحت نظر قرار داده و پس از کسب مجوز قضایی موفق شدند سه سارق را دستگیر کنند.
وی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیسی به سرقت ۱۰ راس گوسفند و یک راس گوساله و ۱۰ قطعه طیور به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند، اظهار کرد: طبق دستور مقام قضایی احشام و اقلام سرقتی تحویل مالباختگان شد.
فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضایی شدند، گفت: عدم توجه به توصیه های پلیس و کوتاهی در استفاده از حفاظتی برای نگهداری از احشام و اعتماد بیش از حد به افراد ناشناس از عوامل زمینه ساز بروز سرقت از دامداری‌ها می باشد که لازم است شهروندان در پیشگیری از سرقت توجه به توصیه‌های پلیس را مورد تاکید قرار دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b