ایسنا/ معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: برآورد اولیه ما از خسارات به راه‌ها و ابنیه‌های فنی جنوب استان کرمان در جریان وقوع سیل‌ دو روز گذشته، حدود ۵۸ میلیارد تومان است.

احسان شاهرخی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان در خصوص آخرین وضعیت راه‌های جنوب استان کرمان در پی بارش های دو روز گذشته در این منطقه و جاری شدن سیلاب، گفت: راه‌های اصلی که روز گذشته براثر سیل مسدود شده بودند دیشب به‌ صورت کنارگذر یا راه انحرافی موقتا باز شده‌اند.
وی ادامه داد: راه‌های فرعی رودبارجنوب به کهنوج و رودبارجنوب به قلعه‌گنج به دلیل آنکه آبنماهای آنها هنوز آب دارند، مسدود هستند؛ اما مسیرهای جایگزینی برای آنها وجود دارد.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان با بیان اینکه راه‌هایی که از این سیلاب تخریب شده، هر زمان که تامین اعتبار شوند، بازسازی خواهند شد، اظهار کرد: باید پل‌هایی که در این مسیرها تخریب شده اند، بازسازی شوند.
وی تصریح کرد: برآورد اولیه ما از خسارات به راه‌های جنوب استان کرمان در جریان وقوع سیل‌ دو روز گذشته حدود ۵۸ میلیارد تومان است.
شاهرخی با بیان این مطلب که دستگاه‌های راهداری در جاده‌ها در حال کار کردن هستند خطاب به مردم گفت: رانندگان در مسیرهای جنوب با احتیاط رانندگی کنند زیرا ممکن است ناگهان به محدوده‌ای برسید که جاده دچار آبرفتگی و غیره شده باشد، بنابراین با سرعت مطمئنه حرکت کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00